mustafa@aymgumruk.com.tr
+90 324 239 06 32

Tunahan Gümrük ve Mersin Limanı

Tunahan Gümrük ve Mersin Limanı

Mersin'in dönüşümünün temel nedeni bu gelişime paralel olan gümrük kapılarıdır. Çağın getirdiği yenilikleri hizmet sektörüne yansıtacak uygulamalar ancak bu kalkınmayı devamlı kılabilir

Mersin'in dönüşümünün temel nedeni bu gelişime paralel olan gümrük kapılarıdır. Çağın getirdiği yenilikleri hizmet sektörüne yansıtacak uygulamalar ancak bu kalkınmayı devamlı kılabilir. Uygulamaların içeriğini inceleyecek olursak; ithalat-ihtacat, antrepo hizmetleri ve taşımacılık hizmetlerinin kendi içinde işleyişini, misyon ve vizyonuna uygun aktarması sunduğu hizmetin gereğidir. Şüphesiz ki bu noktada Mersin Gümrük, Tunahan Gümrük bütün bu söz konusu gelişim ve büyümenin öncülüğünü yapmaktadır. Ayrımına varmak gereken bir husus var ki bir çok gümrük firması var ancak dikkat çekmek istediğimiz şirket bir Gümrük Müşavirliğidir. Şartlarına uygun çözümler üretmek adına, Mersin Limanı işlerimlerinde ihraç edilen malların mersin limanından çıktığı andan itibaren internet üzerinden takibi yine çağın gerektirdiği gelişime paralel sunulan bir hizmet anlayışıdır. Bu büyük organizasyonun işleyişinde alanının uzman kadrosu, bu ilerlemenin şüphesiz ki temel taşlarınu oluşturuyor ve  profesyonel insan kaynakları, otomasyondan vazgeçmeden güncel ve kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke ediniyor.

Hedefi öncelikli olarak müşteri memnuniyeti olan firmanın, müşterilerini olabilecek en kolay ve en hızlı şekilde bilgilendirip, sorunlarına profesyonel yaklaşımlarla çözüm bulmayı amaçlaması, mersin limanın bugün geldiği noktayı gösteriyor. Mersin Tunahan Gümrük aldığı nice ödül ve referanslarıyla kusursuz hizmet sunuyor. Mersin Gümrük ve Limanı büyümeye devam ediyor.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin